Po podzieleniu modeli na warstwy, nadszedł czas, aby przygotować swój pierwszy wydruk za pomocą Sonic XL 4K 2022! W tym wpisie omówimy optymalne ustawienia dla twojej żywicznej drukarki 3D.
Dowiedzmy się więcej:

Krok 1: Przygotowanie
Ponieważ bezpośredni kontakt z żywicą może powodować reakcje alergiczne, zaleca się noszenie sprzętu ochrony osobistej (BHP), takiego jak maski, gogle i rękawice podczas drukowania.

Krok 2: Połącz się z internetem

Aby rozpocząć korzystanie z urządzenia, podłącz drukarkę za pomocą Ethernet lub WiFi.

Aby połączyć się z internetem przez WiFi, kliknij WiFi, następnie kliknij Wireless Network, wprowadź swoje hasło, a następnie kliknij Połącz i OK. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak importować pliki za pomocą Phrozen DS Slicer.

Krok 3: Włącz grzałkę Sonic XL 4K 2022

Aby włączyć funkcję grzania, naciśnij przycisk Heater na panelu dotykowym, a następnie wybierz ON. Nagrzewnica natychmiast się włączy.

Krok 4: Napełnij zbiornik żywicą

Dokręć śruby zbiornika na żywicę Upewnij się, że powierzchnia drukarki 3D i zbiornika są czyste.

Zanim wlejesz żywicę do zbiornika, potrząśnij ją.

Podczas wylewania żywicy upewnij się, że nie przekracza ona połowy wysokości zbiornika.

Uwaga: Po podzieleniu i zaimportowaniu swoich modeli jesteś gotowy do rozpoczęcia drukowania swoich modeli dentystycznych.

Krok 5: Zakończ drukowanie
Po zakończeniu drukowania poczekaj, aż platforma robocza wróci na górę, zanim ją usuniesz i przejdziesz do dalszego kroku jakim będzie obróbka modeli po procesie druku.

Podobne wpisy