Polityka prywatności

Dziękujemy, że jesteś z nami w świecie druku 3D! Mając świadomość wagi, jaką Unia Europejska przykłada do ochrony prywatności danych osobowych, chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym podejściem do tej kwestii w obliczu zmian wprowadzonych rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego (UE) 2016/679 oraz Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).

Od 25 maja 2018 r. RODO wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony danych osobowych. Hexagon 3D Sp. z o.o. zawsze dba o najwyższy standard swoich produktów i usług. Przetwarzasz i chronisz również dane osobowe, które nam przekazałeś, w najlepszy możliwy sposób.

Swoje dane przekazujesz nam kupując nasze produkty lub korzystając z naszych usług, zarówno podczas wizyt w siedzibie dental.phrozen3d.com (Hexagon 3D Sp. z o.o.), jak i podczas wizyt na naszych stronach internetowych lub biorąc udział w naszych akcjach. Twoje dane są przetwarzane przez Hexagon 3D Sp. z o.o., z której usług skorzystałeś w celach związanych z realizacją zamówienia, wykonaniem usługi, wykonaniem umowy gwarancyjnej, odpowiedzialnością za produkt oraz spełnieniem innych wymogów nałożonych przepisami prawa. Twoje dane przetwarzane są również w celu badania Twojego zadowolenia, administrowania systemami informatycznymi, archiwizacji oraz w związku z wszelkimi roszczeniami będącymi realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu. Zgodnie z przyjętą polityką przechowujemy Twoje dane w tych celach przez 10 lat (lub do czasu przedawnienia roszczeń).

Korzystając z Twoich danych upewniamy się, że cele, w których je przetwarzamy, nie przeważają nad Twoimi interesami lub podstawowymi prawami i wolnościami. Mamy nadzieję, że dotychczasowy kontakt z Hexagon 3D (również w celach marketingowych) był dla Ciebie satysfakcjonujący. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz otrzymywać informacji marketingowych od Hexagon 3D Sp. z o.o., możesz nam o tym w każdej chwili poinformować (w dowolnym momencie cofając zgodę lub wyrażając sprzeciw). W tym celu możesz wysłać do nas e-mail na adres info@hexagongroup.pl lub list na adres: Hexagon 3D Sp. z o.o. ul. Jutrzenki 83C/A, 02-230 Warszawa, z dopiskiem: dział RODO. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tym celu bez żadnych negatywnych konsekwencji.

Nie handlujemy Twoimi danymi. Twoje dane mogą być przekazywane wyłącznie na podstawie powierzenia współpracującym z nami firmom w zakresie usług IT, usług marketingowych, usług księgowych i archiwizacyjnych, call center, organizacji i realizacji eventów oraz producentów sprzętu, który sprzedajemy na terenie Polski.

Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany będą dla Państwa satysfakcjonujące. Czekamy na wszelkie uwagi, sugestie i propozycje dalszych zmian. Zawsze możesz skontaktować się z nami w naszym Punkcie Kontaktowym ds. Ochrony Danych pod adresem e-mail: info@3dpartnershop.pl

ZESPÓŁ dental.phrozen3d.pl

HEXAGON 3D Sp. z o.o.