[Sonic XL 4K Plus] Poznaj swoją drukarkę

Poznaj drukarkę 3D Sonic XL 4K Plus

Stworzona specjalnie dla profesjonalistów dentystycznych, drukarka Sonic XL 4K Plus jest wyposażona w przestronną platformę roboczą i umożliwia precyzyjne drukowanie dużej ilości modeli dentystycznych w rozdzielczości 4K.

Ta dentystyczna drukarka 3D  jest również wyposażona w oprogramowanie do przygotowania modelu do druku Phrozen Dental Synergy Slicer z łatwym w obsłudze interfejsem. W tym artykule przedstawimy Ci Sonic XL 4K Plus i opowiemy o wszystkich komponentach maszyny i akcesoriach, które znajdziesz w zestawie.

Poznaj Sonic XL 4K Plus
Co znajduje się w zestawie?

Sonic XL 4K Plus został wyposażonym w wewnętrzny podgrzewacz żywicy, zapewniający stałe środowisko drukowania 3D. Ogrzewa całą powierzchnię żywicy, eliminując konieczność podgrzewania jedynie zbiornika na żywicę. Wybierz ustawienie temperatury 30°C lub 35°C, aby osiągnąć najwyższą jakość modeli 3D. Dzięki temu unikniesz niepowodzeń druku przy niskich temperaturach otoczenia. Zainwestuj w niezawodność druku 3D z Sonic XL 4K Plus i ciesz się doskonałymi rezultatami!

Odkryj nowe możliwości z naszą dentystyczną drukarką 3D, wyposażoną w innowacyjny system oczyszczania powietrza eliminujący opary z żywicy. Inwestuj w komfort i precyzję dzięki naszej dentystycznej drukarce 3D.

Co znajduje się w zestawie?

Zestaw akcesoriów zawiera niezbędne narzędzia do obsługi Sonic XL 4K Plus oraz inne przydatne elementy.

Przed przejściem do kolejnego kroku, prosimy sprawdzić, czy wszystko znajduje się w załączonym do drukarki zestawie. Zalecamy dokładne zrozumienie funkcji każdego narzędzia przed przystąpieniem do kolejnego etapu.

Instrukcja Obsługi
Instrukcja obsługi w języku Polskim i Angielskim. Zawiera kluczowe informacje dotyczące ustawienia Sonic XL 4K Plus. Obejmuje ona przedstawienie funkcji i możliwości urządzenia, uwagi przed drukowaniem oraz krok po kroku poradnik do konfiguracji drukarki 3D.

Obsługa Posprzedażowa i Certyfikat Gwarancji
Zapoznaj się z naszym Certyfikatem Gwarancji, aby znaleźć numer seryjny swojej drukarki 3D, jeśli drukarka (lub jej części) zostaną uznane za uszkodzone lub nieprawidłowo działające. Udostępniamy także kod QR do naszych samouczków dotyczących drukowania 3D i Polityki Gwarancyjnej.

Rękawice
Unikaj bezpośredniego kontaktu z żywicą. Obejmuje to każdą część ciała lub ubrania. Podczas drukowania i korzystania z żywicy zalecamy noszenie środków ochrony osobistej (BHP), takich jak maski, gogle i rękawice. 

Zestaw Skrobaków
Metalowy skrobak służy do usuwania modeli z platformy roboczej po drukowaniu. Plastikowy skrobak służy do czyszczenia zbiornika na żywicę po drukowaniu lub usuwania utwardzonej żywicy, która utkwiła na folii FEP lub ekranie LCD.
NIE używaj metalowego skrobaka do usuwania utwardzonej żywicy utwardzonej na folii FEP.

Kable Zasilające
Aby uruchomić urządzenie, musisz podłączyć złącze zasilania do Sonic XL 4K Plus.

Antena WiFi
Aby zwiększyć siłę sygnału WiFi, umieść antenę WiFi w drukarce 3D, umożliwiając połączenie z systemem Phrozen OS.

DS Slicer
Sonic XL 4K Plus jest wyposażony w zaawansowane oprogramowanie do przygotowania modeli, w którym zoptymalizowane, gotowe ustawienia materiału podporowego i ustawienia parametrów druku są generowane automatycznie. Ta funkcja pozwala na redukcję niepowodzeń druku oraz oszczędność cennego czasu.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Filtr Wentylatora
Aby oczyścić przepływ powietrza wewnątrz drukarki, zainstaluj ten magnetyczny filtr, kierując strumień na zewnątrz.

Klucz Imbusowy
Zestaw zawiera klucz imbusowy do odkręcania i dokręcania platformy roboczej podczas testu kalibracji osi Z Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej.

Plastikowy Lejek
Plastikowy lejek służy do odfiltrowania nadmiaru żywicy po drukowaniu. Po prostu umieść plastikowy lejek w butelce z żywicą, a następnie wlej żywicę z powrotem do butelki.

USB
Sonic XL 4K Plus obsługuje przesyłanie plików za pomocą pendrive’a. Pendrive służy do przechowywania pliku. Pamiętaj, aby plik 3D był zapisany w formacie ZIP. Włóż go do Sonic XL 4K Plus i gotowe.

Uchwyt
Przed użyciem Sonic XL 4K Plus, upewnij się, że zamocowałeś uchwyt drzwiowy na swojej drukarce 3D.