Twój komputer musi spełniać minimalne specyfikacje techniczne przedstawione poniżej, aby działać z oprogramowaniem do krojenia. Dla zoptymalizowanej wydajności, zalecamy korzystanie z wymagań zalecanych:

Windows:

 Wymagania minimalneWymagania rekomendowane
OSWindows 7 (64-bit)Windows 10 (64-bit)
Procesor (CPU)Intel® Core i3 or AMD Ryzen 3Intel® Core i5+ or AMD Ryzen 5+
Pamięć (RAM)8 GB32 GB+
HDD10 GB20 GB+ SSD
Karta grafiki (GPU)1 GB4 GB+
Rozdzielczość1280×9601920×1080+

Mac

Wymagania minimalneWymagania rekomendowane
OSmacOS 10.12macOS 11.6+
Procesor(CPU)Intel® or AMD® processor 2 GHzIntel® or AMD® processor 3 GHz+
Pamięć (RAM)8 GB32 GB+
HDD10 GB20 GB+ SSD
Karta grafiki(GPU)1 GB4 GB+

Wskazówki:

Wymagania według Komponentów

Procesor (CPU)

Procesor (CPU) to jeden z najważniejszych komponentów systemu, który wpływa na wydajność oprogramowania do krojenia. Dla optymalnej wydajności sugerujemy procesor Intel® 3rd generation Core i5 lub nowszy.

 

RAM

Brak pamięci to kolejny powód, dla którego oprogramowanie do krojenia może zawiesić się lub działać wolniej podczas przetwarzania. Celuj w co najmniej 8 GB pamięci RAM, ale jeśli budżet na to pozwala, zainwestuj w 32 GB lub więcej, ponieważ to zauważalnie poprawi wydajność.

Wskazówka:

Pamiętaj, że jeśli twój komputer ma za mało pamięci RAM, oprogramowanie do krojenia może zacząć zajmować miejsce na dysku, aby kontynuować działanie.

 

Karta graficzna (GPU)

GPU może znacznie przyspieszyć proces krojenia. Ogólnie rzecz biorąc, GTX850M wystarczy do obsługi oprogramowania do krojenia.

 

Pamięć masowa

Dodatkowa pamięć masowa jest używana przez oprogramowanie, gdy komputer wyczerpuje pamięć RAM. Zapewnienie wystarczającej przestrzeni dla oprogramowania do krojenia jest ważne.