Szlifowanie platformy roboczej

Szlifowanie płyty roboczej nie jest konieczne w 100%, ale znacznie zwiększa przyczepność. Dlatego też dołączyliśmy do zestawu dentystycznego kawałek papieru ściernego o gradacji 80. Oto wskazówki dotyczące szlifowania płyty roboczej:

Krok 1: Szoruj powierzchnię płyty budowlanej w jednym kierunku

Umieść krótki bok płyty roboczej na twardym, stabilnym podłożu, a następnie użyj dołączonego do zestawu narzędziowego papieru ściernego o gradacji 80, aby szorować powierzchnię w jednym kierunku. Wyszlifuj ją około 6-8 razy, aby upewnić się, że każda część płyty roboczej jest wyszlifowana.

Krok 2: Sprawdź zgrubienie płyty budowlanej.

Po szorowaniu płyty roboczej papierem ściernym o gradacji 80, rezultatem będzie taka powierzchnia. Możesz również skorzystać z palców, aby sprawdzić, czy powierzchnia została równomiernie wyszorowana.

Krok 3: Wyczyść płytę budowlaną.

Użyj alkoholu o stężeniu 95%, IPA lub Phrozen Wash, aby wyczyścić płytę roboczą. Upewnij się, że wszystkie krawędzie zostały dokładnie wyczyszczone.

Krok 4: Gotowe

Przymocuj płytę roboczą do swojej drukarki dentystycznej. Teraz jesteś gotowy do przejścia do następnego kroku: Konfiguracja drukarki dentystycznej.